1920x600-be-teksto-ir-logotipų.jpg

APIE MUS

2020 m. spalio 1–3 dienomis 

Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje laukiami visi,

negalintys atsispirti tam, kas nenumaldomai traukia, žavi ar net užburia. 

„Pasiduoti traukai“ - drąsiai kviečia VIII Klaipėdos knygų mugė. 

Knygos šventės metu lankytojams bus pristatyti unikalūs literatūriniai-kultūriniai duetai, kuriuose susitiks žymūs kūrėjai ir jiems oponuojančios ryškios kultūrinės erdvės asmenybės. Pasiduoti susitikimų traukai kvies rašytojai Saulius Tomas Kondratas, Valdas Papievis, Tomas Venclova, jaunosios kartos kūrėjai, rašytojai, dailininkai. KKM metu savo naujausias knygas pristatys Lietuvos mažųjų ir vidutinių leidėjų ir Lietuvos leidėjų asociacijų nariai. Kultūros ir švietimo sektoriaus specialistai diskutuos apie kultūros paslaugų vartotojams prieinamumą, patirtis ir iššūkius karantino laikotarpiu.

Knygų mugės lankytojai galės užsukti į parodas, jaunimo, vaikų, muzikos, edukacinę, istorinės tematikos erdves, vyks skaitymų, performatyvios poezijos vakarai, priešstartiniai renginiai Kultūros fabrike, Klaipėdos kultūros komunikacijų centro Parodų rūmuose, Klaipėdos Dramos teatre, Klaipėdos universiteto botanikos sode bei naujoje barų erdvėje „Hofas“.

Užsienyje ir Lietuvoje kuriantys rašytojai, muzikantai, menininkai pasidalins su KKM lankytojais  savo unikaliu požiūriu į kūrybą bei pasaulį.

Klaipėdos apskrities viešoji I.Simonaitytės biblioteka kartu su mugės dalyviais, lankytojais bei svečiais minės ir savo 70-ies metų veiklos jubiliejų!

Registracija

Atsižvelgdami į naujausias renginių organizavimo sąlygas, esame įpareigoti užtikrinti lankytojų registraciją į Klaipėdos knygų mugę elektroniniu būdu.

Ši registracija negarantuoja patekimo į konkrečius renginius – patekimas grindžiamas pirmumo tvarka.
___

Dalyvaudami renginyje jūs sutinkate, kad bus fotografuojama bei filmuojama ir medžiaga bus naudojama Klaipėdos knygų mugės rinkodaros tikslams.

Biblioteka įsipareigoja asmens duomenis saugoti įstatymų numatyta tvarka ir nenaudoti jokiais kitais tikslais.

Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės ir SAM nustatytų sveikatos saugos taisyklių bei rekomendacijų.

#kkm2020

#pasiduok

traukai